KONST / Litografier / Färglitografi 12544554
nr 1254 4554
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 64/125. Motivet: 22x18 cm
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:08:08
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)